Preskoči na glavno vsebino

Vtisi z dogodkov >>

Gremo v garkl'c

Po mokri Zofki smo danes na dan fižolovega Janeza zasadili visoke grede in sodelovali v hudomušnem kvizu.
Po mokri Zofki smo danes na dan fižolovega Janeza zasadili visoke grede in sodelovali v hudomušnem kvizu.

Barvanje pirhov

Na veliki petek popoldan so bili nad barvanjem pirhov navdušeni stanovalci  v gradu.
Na veliki petek popoldan so bili nad barvanjem pirhov navdušeni stanovalci v gradu.

V mesecu aprilu napovedujemo

01.04.2022 13:39–30.04.2022 23:45

Telovadba/ telovadba za možgane - od ponedeljka do petka po nadstropjih

BioSinhron, masaža stopal – po nadstropjih

________________________________________________________________________________________________________

 Petek, 1. april: Praznovanje 104. rojstnega dne ga. Eme Šilar z glasbeniki Folklorne skupine Sava Kranj ob 10.00

________________________________________________________________________________________________________

 Ponedeljek, 4. april: Pomladna ustvarjalna delavnica ob 10.00, Turnir v biljardu ob 13.15

Torek, 5. april: Žoga Bend ob 10.15, Knjižnica ob 13.00, Mandale ob 14.00

Sreda, 6. april: Senior trgovina od 10.00 – 11.30, Balinanje s ploščki / biljard ob 13.30

Četrtek, 7. april:  Pomladna ustvarjalna delavnica ob 10.00, Terapija in aktivnosti s pomočjo psa (Ambasadorji nasmeha) za G1 ob 10.00, Pevski krožek ob 11.00, Družabne igre ob 14.00

Petek, 8. april: Prikaz izdelovanja velikonočnih butaric (Jože Štefe) ob 9.30, Molitvena ura ob 11.00, Pogovorni večer: Lidija Kos, direktorica Doma starejših

občanov Preddvor ob 19.00 v gradu Dvor v Preddvoru

________________________________________________________________________________________________________

 Ponedeljek, 11. april: Obisk Rdečih noskov ob 10.00

Torek, 12. april: Žoga Bend ob 10.15, Knjižnica ob 13.00, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Sreda, 13. april: Modro brati in kramljati (Mestna knjižnica Kranj) ob 10.30, Balinanje s ploščki / biljard ob 13.30

Četrtek, 14. april: Zemljepisni krožek – Norveška ob 10.00, Pevski krožek ob 11.00, Družabne igre ob 14.00

Petek, 15. april: Ustvarjalna delavnica – barvanje pirhov ob 10.00, Molitvena ura ob 11.00

_________________________________________________________________________________________________________

Ponedeljek, 18. april: Velikonočna maša ob 10.00

Torek, 19. april: Koncert Tria Frenky ob 10.00, Zemljepisni krožek – Portugalska ob 14.00, Praznovanje rojstni dni ob 14.00

Sreda, 20. april: Tombola ob 10.15, Balinanje s ploščki / biljard ob 13.30

Četrtek, 21. april: Pomladna ustvarjalna delavnica ob 10.00, Pevski krožek ob 11.00, Terapija in aktivnosti s pomočjo psa (Ambasadorji nasmeha) za G1 ob 10.00, Družabne igre ob 14.00,

Petek, 22. april: Literarni utrinki z Nežo Maurer ob Svetovnem dnevu knjige ob 10.00, Molitvena ura ob 11.00

_________________________________________________________________________________________________________

 

Ponedeljek, 25. april: Obisk Rdečih noskov ob 10.00, Socialni praktikum dijakov Škofijske klasične gimnazije, Zgodovinski krožek – Srednjeveške slovanske državice ob 14.00

Torek, 26. april: Žoga Bend ob 10.15 ali sprehod do jezera Črnava, Knjižnica ob 13.15, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Četrtek, 28. april: Pomladna ustvarjalna delavnica ob 10.00, Pevski krožek ob 11.00, Družabne igre ob 14.00

Petek, 29. april: Križanka ob 10.00, Molitvena ura ob 11.00

________________________________________________________________________________________________________

 

Načrtovani program se lahko spremeni.

Delovni terapevtki: Irma Čebašek, Lidija Grašič

Dom starejših občanov Preddvor