Preskoči na glavno vsebino

Vtisi z dogodkov >>

Praznovanje 101. rojstnega dne stanovalke ga. Jenko

vtis iz dogodka Praznovanje 101. rojstnega dne stanovalke ga. Jenko

Testiranje e-kombija

Torek, 4. oktober: Z izleti po Gorenjski smo testirali e-kombi.
Torek, 4. oktober: Z izleti po Gorenjski smo testirali e-kombi.

V oktobru 2022 napovedujemo

05.10.2022 13:09–31.10.2022 23:55

Telovadba/ telovadba za možgane - od ponedeljka do petka po nadstropjih

BioSinhron, masaža stopal - po nadstropjih

________________________________________________________________________________________________________

 Ponedeljek, 3. oktober: Obisk Rdečih noskov ob 10.00, Pevski krožek ob 10.30

Torek, 4. oktober: Predstavitev knjige Dejana Ostermana - Ljuba moja Mici, pisma Jožeta Ostermana ob 10.30, Knjižnica ob 13.00 – 13.30, Izleti z e – kombijem na Zbilje, Jezersko in Šobec (projekt ReMOBIL BSC in občina Preddvor), Družabne igre - Rummikub ob 13.30

Sreda, 5. oktober:  Žoga Bend ob 10.30, Družabne igre – Domino ob 14.00

Četrtek, 6. oktober: Ustvarjalna delavnica 10.15, Ustvarjanje mandal ob 14.00, Prireditev - Lions klub Kranj ob 16.00

Petek, 7. oktober: Molitvena ura ob 10.00, Terapija in aktivnosti s pomočjo psa (Ambasadorji nasmeha) za ND ob 10.30, Bowling ob 14.00

_________________________________________________________________________________________________________

 Ponedeljek: 10. oktober: Ljudsko petje (Medgeneracijsko sodelovanje LUK in občina Preddvor) ob 10.00, Potopisni krožek ob 14.00

Torek, 11. oktober: Koncert Trio Frenky ob 10.30, Knjižnica ob 13.00 – 14.00, Družabne igre - Rummikub ob 13.30

Sreda, 12. oktober: Balinanje ob 11.00, Družabne igre – Domino ob 14.00, Nastop Otroške folklorne skupina AFS Ozara Kranj ob 16.00

Četrtek, 13. oktober: Ustvarjalna delavnica ob 11.00, Obisk v knjižnici Preddvor - Bralno srečanje Modro brati in kramljati (Mestna knjižnica Kranj) ob 10.00, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Petek, 14. oktober: sv. Maša ob 10.00, Terapija in aktivnosti s pomočjo psa (Ambasadorji nasmeha) za G1 ob 13.00, Bowling ob 14.00

_________________________________________________________________________________________________________

 Ponedeljek, 17. oktober: Obisk Rdečih noskov od 10.00, Potopisno predavanje ob 10.30, Rezanje kostanja ob 13.15

Torek, 18. oktober: Kostanjev piknik ob 10.30, Knjižnica od 13.00 – 14.00, Družabne igre - Rummikub ob 13.30

Sreda, 19. oktober: Otroci sveta – predavanje s projekcijo fotografij (Zoran Furman) ob 10.30, Peka medenjakov ob 13.15, Umovadba (Medgeneracijsko sodelovanje LU Kranj in občina Preddvor) ob 17.00 v DU Preddvor

Četrtek, 20. oktober: Balinanje ob 11.00, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Petek, 21. oktober: Molitvena ura ob 10.00, Križanka ob 10.30, Bowling ob 14.00

_________________________________________________________________________________________________________

 Ponedeljek, 24. oktober: Ljudsko petje (Medgeneracijsko sodelovanje LUK in občina Preddvor) ob 10.00, Zgodovinski krožek ob 14.00

Torek, 25. oktober: Žoga Bend ob 10.30, Knjižnica od 11.45 – 12.15, Praznovanje rojstni dni za stanovalce rojene v oktobru ob 14.00

Sreda, 26. oktober: Nastop - Folklorno društvo Šenčur ob 10.30  ODPADE, Družabne igre – Domino ob 14.00

Četrtek, 27. oktober: Ustvarjalna delavnica 10.15, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Petek, 28. oktober: Molitvena ura ob 10.00, Športne igre ob 10.30 , Bowling ob 14.00

_________________________________________________________________________________________________________

Načrtovani program se lahko spremeni.

 

Delovni terapevtki: Irma Čebašek,

                                Lidija Grašič

Dom starejših občanov Preddvor