Preskoči na glavno vsebino

Vtisi z dogodkov >>

Likovna dela učencev OŠ Preddvor

vtis iz dogodka Likovna dela učencev OŠ Preddvor

Literarni utrinki z Nežo Maurer

vtis iz dogodka Literarni utrinki z Nežo Maurer

Dogodki

(Četrtek)

V februarju 2023 napovedujemo:

Telovadba/ telovadba za možgane - od ponedeljka do petka po nadstropjih

BioSinhron, masaža stopal - po nadstropjih

________________________________________________________________________________________________________

 

Sreda, 1. februar: Otvoritev razstave Likovno ustvarjanje učencev OŠ Preddvor ob 10.20, Družabne igre – Domino ob 14.00

Četrtek, 2. februar: Terapija in aktivnosti s pomočjo psa (Društvo Ambasadorji nasmeha) ob 10.00 za G1, Ustvarjalna delavnica – Valentinovi srčki ob 11.00, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Petek, 3. februar: Molitvena ura ob 10.00, Križanka ob 11.00

________________________________________________________________________________________________________

 Ponedeljek, 6. februar: Ljudsko petje (Ljudska univerza Kranj) ob 10.00

Torek, 7. februar: Zgodovinski krožek ob 10.30, Družabne igre – Domino ob 14.00

Četrtek, 9. februar:, Prireditev ob Prešernovem dnevu – koncert violončelistke Katarine Kozjek in recital stanovalcev ob 10.30, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Petek, 10. februar: sv. Maša ob 10.00

_______________________________________________________________________________________________________

 

Ponedeljek, 13. februar: Obisk Rdečih noskov ob 10.00, Potopisni krožek ob 10.30

Torek, 14. februar: Žoga Bend ob 11.00, Knjižnica ob 13.00, Družabne igre - Rummikub ob 13.30

Sreda, 15. februar: Bralno srečanje Modro brati in kramljati (Mestna knjižnica Kranj), Družabne igre – Domino ob 14.00

Četrtek, 16. februar: Ustvarjalna delavnica – pustna dekoracija ob 11.00, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Petek, 17. februar: Molitvena ura ob 10.00

_________________________________________________________________________________________________________

Ponedeljek, 20. februar: Ljudsko petje (Ljudska univerza Kranj) ob 10.00

Torek, 21. februar: Pustovanje s Triom Frenky ob 10.00, Knjižnica ob 13.00, Družabne igre - Rummikub ob 13.30

Sreda, 22. februar: Tombola ob 10.30, Športne igre v gradu ob 10.30, Družabne igre – Domino ob 14.00

Četrtek, 23. februar: Športne igre ob 10.30, Terapija in aktivnosti s pomočjo psa (Društvo Ambasadorji nasmeha) za G1 ob 10.00, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Petek, 24. februar: Molitvena ura ob 10.00, Kviz ob 11.00

_________________________________________________________________________________________________________

Ponedeljek, 27. februar: Obisk Rdečih noskov ob 10.00

Torek, 28. februar: Žoga Bend ob 11.00, Knjižnica ob 13.00, Družabne igre - Rummikub ob 13.30, Praznovanje rojstnih dni ob 14.00

_________________________________________________________________________________________________________

Načrtovani program se lahko spremeni.                                                                                                                   

Delovni terapevtki: Irma Čebašek, Lidija Grašič

Fizioterapevt: Tomaž Podgorelec

(Sreda)

V januarju 2023 napovedujemo

 Telovadba/ telovadba za možgane - od ponedeljka do petka po nadstropjih

BioSinhron, masaža stopal - po nadstropjih

_________________________________________________________________________________________________________

 Torek, 3. januar: »Pisma za lepši dan« v okviru akcije Slovenske Karitas, Knjižnica ob 13.00

Sreda, 4. januar: Senior Trgovina ob 9.30, Družabne igre – Domino ob 14.00

Četrtek, 5. januar: Ustvarjanje mandal ob 14.00

Petek, 6. januar: Koncert božičnih pesmi v izvedbi Ande, Hane in Mane ob 10.30

_________________________________________________________________________________________________________

 Ponedeljek, 9. januar: Obisk Rdečih noskov od 10.00

Torek, 10. januar: Žoga Bend ob 10.15, Knjižnica ob 13.00, Družabne igre - Rummikub ob 13.30

Sreda, 11. januar: Bralno srečanje Modro brati in kramljati (Mestna knjižnica Kranj) ob 10.30, Družabne igre – Domino ob 14.00

Četrtek, 12. januar: Terapija in aktivnosti s pomočjo psa (Društvo Ambasadorji nasmeha) za G1 ob 10.00, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Petek, 13. januar: sv. Maša ob 10.00

Sobota, 14. januar: Srečanje s skupino birmancev iz župnije Preddvor ob 10.30

_________________________________________________________________________________________________________

 Ponedeljek, 16. januar: Obisk Rdečih noskov od 10.00

Torek, 17. januar: Žoga Bend ob 10.15, Knjižnica ob 13.00, Družabne igre - Rummikub ob 13.30

Sreda, 18. januar: Tombola ob 10.30, Družabne igre – Domino ob 14.00

Četrtek, 19. januar: Potopisni krožek ob 10.30, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Petek, 20. januar: Molitvena ura ob 10.00, Literarni utrinki z Nežo Maurer ob 11.00

________________________________________________________________________________________________________

 Ponedeljek, 23. januar: Ljudsko petje (Ljudska univerza Kranj) ob 10.00

Torek, 24. januar: Zgodovinski krožek ob 10.30, Knjižnica ob 13.00, Postavitev razstave Likovno ustvarjanje učencev OŠ Preddvor, Družabne igre - Rummikub ob 13.30

Sreda, 25. januar: Koncert trio Frenky ob 10.30, Družabne igre – Domino ob 14.00

Četrtek, 26. januar: Športne igre ob 10.30, Terapija in aktivnosti s pomočjo psa (Društvo Ambasadorji nasmeha) za G1 ob 10.00,

Ustvarjanje mandal ob 14.00

Petek, 27. januar: Molitvena ura ob 10.00, Kviz ob 11.00

_________________________________________________________________________________________________________

Ponedeljek, 30. januar: Ogled slovenskega filma ob 10.00

Torek, 31. januar: Knjižnica ob 13.00, Družabne igre - Rummikub ob 13.30, Praznovanje rojstnih dni ob 14.00

______________________________________________________________________________________________

Načrtovani program se lahko spremeni.

Delovni terapevtki: Irma Čebašek, Lidija Grašič

 

 

 

(Sreda)

V novembru 2022 napovedujemo

 

Telovadba/ telovadba za možgane - od ponedeljka do petka po nadstropjih

BioSinhron, masaža stopal - po nadstropjih

_________________________________________________________________________________________________________

Sreda, 2. november:  Žoga Bend ob 10.30, Knjižnica ob 13.00, Družabne igre – Domino ob 14.00

Četrtek, 3. november: Praznovanje 101. rojstnega dne stanovalke ga. Jenko s Triom Frenky ob 10.00,  Ustvarjanje mandal ob 14.00,

Petek, 4. november: Molitvena ura ob 10.00, Terapija in aktivnosti s pomočjo psa (Društvo Ambasadorji nasmeha) za ND ob 10.30, Bowling ob 13.15

________________________________________________________________________________________________________

Ponedeljek: 7. november: Obisk Rdečih noskov od 10.00, Potopisni krožek ob 10.30

Torek, 8. november: Nastop Folklorne skupine Društva upokojencev Naklo ob 10.30, Knjižnica ob 13.00, Družabne igre - Rummikub ob 13.30

Sreda, 9. november: Bralno srečanje Modro brati in kramljati (Mestna knjižnica Kranj) ob 10.30, Družabne igre – Domino ob 14.00,

Četrtek, 10. november: Ustvarjalna delavnica ob 11.00, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Petek, 11. november: sv. Maša ob 10.00, Martinovo kosilo s harmonikarjem Zlatkom ob 12.45

_________________________________________________________________________________________________________

 Ponedeljek, 14. november: Ljudsko petje (Medgeneracijsko sodelovanje LUK) ob 10.00

Torek, 15. november: Žoga Bend ob 10.30, Knjižnica ob 13.00, Družabne igre - Rummikub ob 13.30

Sreda, 16. november: Predavanje s projekcijo - Sveti prostori krščanstva – (Marko Ogris) ob 10.30, Družabne igre – Domino ob 14.00, Telovadba

za najlepša leta (Medgeneracijsko sodelovanje LU Kranj in občina Preddvor) ob 17.00 v Gradu Dvor Preddvor

Četrtek, 17. november: Ustvarjalna delavnica ob 11.00, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Petek, 18. november: Tradicionalni slovenski zajtrk: Zajtrk z mlekom - super dan, Molitvena ura ob 10.00

_________________________________________________________________________________________________________

 Ponedeljek, 21. november: Obisk Rdečih noskov od 10.00,

Torek, 22. november: Ustvarjalna delavnica-  Adventni venčki ob 10.45

Knjižnica ob 13.00, Družabne igre - Rummikub ob 13.30

Sreda, 23. november: Peka jabolčnega zavitka ob 10.00, Družabne igre – Domino ob 14.00

Četrtek, 24. november:  Zanimive zgodbe iz Narodnega muzeja Slovenije (Tea Černe, kustosinja Narodnega muzeja Slovenije) ob 10.30, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Petek, 25. november: Molitvena ura ob 10.00, Športne igre ob 10.30

_________________________________________________________________________________________________________

 Ponedeljek, 28. november: Ljudsko petje (Medgeneracijsko sodelovanje LUK) ob 10.00

Torek, 29. november: Žoga Bend ob 10.30, Knjižnica ob 13.00 – 13.30, Družabne igre - Rummikub ob 13.30, Praznovanje rojstni dni ob 14.00

Sreda, 30. november:  Kviz ob 10.30, Ustvarjanje mandal ob 14.00

______________________________________________________________________________________________

Načrtovani program se lahko spremeni.

Delovni terapevtki: Irma Čebašek, Lidija Grašič

 

(Sreda)

V oktobru 2022 napovedujemo

Telovadba/ telovadba za možgane - od ponedeljka do petka po nadstropjih

BioSinhron, masaža stopal - po nadstropjih

________________________________________________________________________________________________________

 Ponedeljek, 3. oktober: Obisk Rdečih noskov ob 10.00, Pevski krožek ob 10.30

Torek, 4. oktober: Predstavitev knjige Dejana Ostermana - Ljuba moja Mici, pisma Jožeta Ostermana ob 10.30, Knjižnica ob 13.00 – 13.30, Izleti z e – kombijem na Zbilje, Jezersko in Šobec (projekt ReMOBIL BSC in občina Preddvor), Družabne igre - Rummikub ob 13.30

Sreda, 5. oktober:  Žoga Bend ob 10.30, Družabne igre – Domino ob 14.00

Četrtek, 6. oktober: Ustvarjalna delavnica 10.15, Ustvarjanje mandal ob 14.00, Prireditev - Lions klub Kranj ob 16.00

Petek, 7. oktober: Molitvena ura ob 10.00, Terapija in aktivnosti s pomočjo psa (Ambasadorji nasmeha) za ND ob 10.30, Bowling ob 14.00

_________________________________________________________________________________________________________

 Ponedeljek: 10. oktober: Ljudsko petje (Medgeneracijsko sodelovanje LUK in občina Preddvor) ob 10.00, Potopisni krožek ob 14.00

Torek, 11. oktober: Koncert Trio Frenky ob 10.30, Knjižnica ob 13.00 – 14.00, Družabne igre - Rummikub ob 13.30

Sreda, 12. oktober: Balinanje ob 11.00, Družabne igre – Domino ob 14.00, Nastop Otroške folklorne skupina AFS Ozara Kranj ob 16.00

Četrtek, 13. oktober: Ustvarjalna delavnica ob 11.00, Obisk v knjižnici Preddvor - Bralno srečanje Modro brati in kramljati (Mestna knjižnica Kranj) ob 10.00, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Petek, 14. oktober: sv. Maša ob 10.00, Terapija in aktivnosti s pomočjo psa (Ambasadorji nasmeha) za G1 ob 13.00, Bowling ob 14.00

_________________________________________________________________________________________________________

 Ponedeljek, 17. oktober: Obisk Rdečih noskov od 10.00, Potopisno predavanje ob 10.30, Rezanje kostanja ob 13.15

Torek, 18. oktober: Kostanjev piknik ob 10.30, Knjižnica od 13.00 – 14.00, Družabne igre - Rummikub ob 13.30

Sreda, 19. oktober: Otroci sveta – predavanje s projekcijo fotografij (Zoran Furman) ob 10.30, Peka medenjakov ob 13.15, Umovadba (Medgeneracijsko sodelovanje LU Kranj in občina Preddvor) ob 17.00 v DU Preddvor

Četrtek, 20. oktober: Balinanje ob 11.00, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Petek, 21. oktober: Molitvena ura ob 10.00, Križanka ob 10.30, Bowling ob 14.00

_________________________________________________________________________________________________________

 Ponedeljek, 24. oktober: Ljudsko petje (Medgeneracijsko sodelovanje LUK in občina Preddvor) ob 10.00, Zgodovinski krožek ob 14.00

Torek, 25. oktober: Žoga Bend ob 10.30, Knjižnica od 11.45 – 12.15, Praznovanje rojstni dni za stanovalce rojene v oktobru ob 14.00

Sreda, 26. oktober: Nastop - Folklorno društvo Šenčur ob 10.30  ODPADE, Družabne igre – Domino ob 14.00

Četrtek, 27. oktober: Ustvarjalna delavnica 10.15, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Petek, 28. oktober: Molitvena ura ob 10.00, Športne igre ob 10.30 , Bowling ob 14.00

_________________________________________________________________________________________________________

Načrtovani program se lahko spremeni.

 

Delovni terapevtki: Irma Čebašek,

                                Lidija Grašič

(Ponedeljek)

V septembru 2022 napovedujemo

 

Telovadba/ telovadba za možgane - od ponedeljka do petka po nadstropjih

BioSinhron, masaža stopal - po nadstropjih

_________________________________________________________________________________________________________

 Četrtek, 1. september: Nastop družinske pevske skupine Žabari (DU za Poljansko dolino) ob 10.30, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Petek, 2. september:  Molitvena ura ob 10.00, Balinanje ob 11.00

_______________________________________________________________________________________________________

Ponedeljek, 5. september: Obisk Rdečih noskov ob 10.00, Pevski krožek ob 10.30

Torek, 6. september: Sprehod do jezera Črnava ob 9.30, Knjižnica ob 13.00 – 14.00, Družabne igre - Rummikub ob 13.30

Sreda, 7. september:  Bralno srečanje Modro brati in kramljati (Mestna knjižnica Kranj) ob 10.30, Družabne igre – Domino ob 14.00

Četrtek, 8. september: Ustvarjalna delavnica 10.15, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Petek, 9. september: sv. Maša ob 10.00, Terapija in aktivnosti s pomočjo psa (Ambasadorji nasmeha) za G1 ob 13.00

_____________________________________________________________________________________________________

 Ponedeljek: 12. september: Ljudsko petje (Medgeneracijsko sodelovanje LUK in občina Preddvor) ob 10.00, Balinanje ob 13.30

Torek, 13. september:  Izlet presenečenja s kombijem, Žoga Bend ob 10.30, Knjižnica ob 13.00 – 14.00

Sreda, 14. september: Violinski koncert, Mirjam Bartol ob 10.30, Družabne igre – Domino ob 14.00

Četrtek, 15. september: Ustvarjalna delavnica 10.15, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Petek, 16. september: Terapija in aktivnosti s pomočjo psa (Ambasadorji nasmeha) za ND ob 10.00, Molitvena ura ob 10.00

_________________________________________________________________________________________________________

Ponedeljek, 19. september: Obisk Rdečih noskov od 10.00, Pevski krožek ob 10.30, Potopisni krožek ob 14.00

Torek, 20. september: Žoga Bend ob 10.30, Knjižnica od 13.00 – 14.00, Družabne igre - Rummikub ob 13.30

Sreda, 21.september: Srečanje s svojci stanovalcev iz G1 ob Svetovnem dnevu Alzheimerjeve bolezni ob 10.30, Družabne igre – Domino ob 14.00

Četrtek, 22. september: Ustvarjalna delavnica ob 10.15, Ustvarjanje mandal ob 14.00, Tombola ob 17.00 v DU Preddvor (Medgeneracijsko sodelovanje LUK in občina Preddvor)

Petek, 23. september: Molitvena ura ob 10.00, Športne igre ob Dnevu slovenskega športa ob 10.30, Terapija in aktivnosti s pomočjo psa (Ambasadorji nasmeha) za G1 ob 13.00

_______________________________________________________________________________________________________

 Ponedeljek, 26. september: Pevski krožek ob 10.30, Zgodovinski krožek ob 14.00

Torek, 27. september: Senior trgovina od 9.30 – 11.30, Žoga Bend ob 10.30, Knjižnica od 11.45 – 12.15, Praznovanje rojstni dni za stanovalce rojene v septembru ob 14.00, Družabne igre - Rummikub ob 13.30

Sreda, 28. september: Koncert Trio Frenky ob 10.30, Družabne igre – Domino ob 14.00

Četrtek, 29. september: Spoznajmo aronijo – predavanje ob Mednarodnem dnevu srca ob 10.30, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Petek, 30. september: Prireditev ob Mednarodnem dnevu starejših ob 10.30

 

_______________________________________________________________________________________________________

 Načrtovani program se lahko spremeni.                                                                                                                                             

Delovni terapevtki: Irma Čebašek, Lidija Grašič

 

(Ponedeljek)

V avgustu 2022 napovedujemo

                                                                                                                                                                                                                                  ________________________________________________________________________________________________________

 Telovadba/ telovadba za možgane - od ponedeljka do petka po nadstropjih

BioSinhron, masaža stopal - po nadstropjih

_________________________________________________________________________________________________________

Ponedeljek, 1. avgust : Potopisni krožek ob 10.30

Torek, 2. avgust: Poletna ustvarjalna delavnica - vetrnice ob 10.15, Družabne igre – Rummikub ob 13.30

Sreda, 3. avgust: Sladoledni piknik z Jurjevimi godci iz Šenčurja  ob 10.00 uri, Družabne igre – domino ob 14.00

Četrtek,4. avgust: Pregled slušnih aparatov ( g. Boris Horvat ) ob 10.00 v delovni terapiji, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Petek, 5. avgust:  Molitvena ura ob 10.00

________________________________________________________________________________________________________

 Ponedeljek, 8. avgust: Obisk Rdečih noskov od 10.00 - 11.30, Pevski krožek ob 10.00, Zgodovinski krožek ob 14.00

Torek, 9. avgust: Žoga Bend ob 10.15, Knjižnica (projekt MK Kranj – Beremo s čustvi) ob 13.00

Sreda, 10. avgust:  Družabne igre – domino ob 14.00

Četrtek, 11. avgust: Ustvarjanje mandal ob 14.00

Petek, 12. avgust: sv. Maša ob 10.00

_________________________________________________________________________________________________________

 

Torek, 16. avgust:  Žoga Bend ob 10.15, Knjižnica (projekt MK Kranj – Beremo s čustvi) ob 13.00

Sreda, 17. avgust:  Družabne igre – domino ob 14.00

Četrtek, 18. avgust: Ustvarjanje mandal ob 14.00

Petek, 19. avgust:  Molitvena ura ob 10.00

_________________________________________________________________________________________________________

Ponedeljek, 22. avgust: Obisk Rdečih noskov od 10.00, Pevski krožek ob 10.00

Torek, 23. avgust: Žoga Bend ob 10.15, Knjižnica (projekt MK Kranj – Beremo s čustvi) ob 13.00

Sreda, 24. avgust: Poletni izlet za stanovalce

Četrtek, 25. avgust: Ustvarjalna delavnica ob 10.15, Ustvarjanje mandal ob 14.00,

Petek, 26. avgust: Molitvena ura ob 10.00

_________________________________________________________________________________________________________

 Ponedeljek, 29. avgust: Potopisni krožek ob 10.30

Torek, 30. avgust: Žoga Bend ob 10.15, Praznovanje rojstni dni za stanovalce rojene v avgustu ob 14.00

Sreda, 31. avgust: Križanka 10.15, Družabne igre – domino ob 14.00

_________________________________________________________________________________________________________

 Zaradi nepredvidenih dogodkov se načrtovani program lahko spremeni.                                                                                                                           

 Delovni terapevtki: Irma Čebašek, Lidija Grašič

 

(Petek)

V juliju 2022 napovedujemo

 

 Telovadba/ telovadba za možgane - od ponedeljka do petka po nadstropjih

BioSinhron, masaža stopal - po nadstropjih

_________________________________________________________________________________________________________

Petek, 1. julij: Molitvena ura ob 10.00

_________________________________________________________________________________________________________

 

Ponedeljek, 4. julij: Obisk Rdečih noskov od 10.00 - 11.30, Pevski krožek ob 10.00

Torek, 5. julij: Balinanje ob 10.00, Knjižnica (projekt MK Kranj – Beremo s čustvi) ob 13.00

Sreda, 6. julij: Sladoledni dan s Triom Frenky ob 10.00, Družabne igre – domino ob 14.00

Četrtek, 7. julij: Ustvarjalna delavnica ob 10.15, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Petek, 8. julij: Terapija in aktivnosti s pomočjo psa (Ambasadorji nasmeha) za ND ob 10.00, Molitvena ura ob 10.00

_________________________________________________________________________________________________________

 

Ponedeljek, 11. julij: Potopisni krožek ob 10.00

Torek, 12. julij:  Žoga Bend ob 10.15, Knjižnica (projekt MK Kranj – Beremo s čustvi) ob 13.00

Sreda, 13. julij: Tombola ob 10.30, Družabne igre – domino ob 14.00

Četrtek, 14. julij: Terapija in aktivnosti s pomočjo psa (Ambasadorji nasmeha) za G1 ob 10.00, Ustvarjalna delavnica ob 10.15, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Petek, 15. julij: Terapija in aktivnosti s pomočjo psa (Ambasadorji nasmeha) za ND ob 10.00, Molitvena ura ob 10.00

 

_________________________________________________________________________________________________________

 

Ponedeljek, 18. julij: Obisk Rdečih noskov od 10.00 - 11.30 na G2 in G3, Pevski krožek ob 10.00

Torek, 19. julij: Praznovanje 100. rojstnega dne ga. Polajnar ob 10.00 na G2

Sreda, 20. julij: Poletna terasa ob 10.00 na ND 2, Družabne igre – domino ob 14.00

Četrtek, 21 julij: Poletna ustvarjalna delavnice – vetrnice ob 10.15, Ustvarjanje mandal ob 14.00, Praznovanje rojstni dni za stanovalce rojene v juliju ob 14.00

Petek, 24. julij: Molitvena ura ob 10.00

_________________________________________________________________________________________________________

 

Ponedeljek, 25. julij: Zgodovinski krožek ob 10.00

Torek, 26. julij: Križanka 10.15

Sreda, 27. julij: Poletna ustvarjalna delavnice – vetrnice ob 10.15, Družabne igre – domino ob 14.00

Četrtek, 28. julij: Poletje v parku ob 10.00, Ustvarjanje mandal ob 14.00, Večer ljudskih pesmi z Dečvami ob 19.00 v gradu Dvor v Preddvoru

Petek, 29. julij: Molitvena ura ob 10.00

_________________________________________________________________________________________________________

 Zaradi nepredvidenih dogodkov se načrtovani program lahko spremeni.                                                                       Delovni terapevtki: Irma Čebašek, Lidija Grašič

(Četrtek)

V juniju 2022 napovedujemo

 

Telovadba/ telovadba za možgane - od ponedeljka do petka po nadstropjih

BioSinhron, masaža stopal - po nadstropjih

_________________________________________________________________________________________________________

 Sreda, 1. Junij: SREČOMOBIL, Loterija Slovenije ob 10.00, Družabne igre – domino ob 14.00

Četrtek, 2. Junij: Ustvarjanje mandal ob 14.00

Petek, 3. Junij: Balinanje ob 10.00, Molitvena ura ob 11.00, Izlet Jezersko za stanovalce G1

Sobota, 4. Junij: Predstavitev knjige Po poteh rodbine Urbančič (KD Josipine Turnograjske) ob 18.00

Nedelja, 5. Junij: Obisk Šmarničarjev iz Predoselj ob 11.00

_________________________________________________________________________________________________________

 Ponedeljek, 6. Junij: Obisk Rdečih noskov od 10.00 - 11.30, Pevski krožek ob 10.00, Koncert Pevskega zbora Slavček iz Lesc ob 15.30

Torek, 7. Junij: Žoga Bend ob 10.15, Knjižnica ob 13.00, Družabne igre na terasi – Bowling ob 14.15

Sreda, 8. Junij: Balinanje ob 10.15, Družabne igre – domino ob 14.00

Četrtek, 9. Junij: Koncert Trio Frenky ob 10.15, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Petek, 10. Junij: Ustvarjalna delavnica ob 10.15, Molitvena ura ob 11.00

_________________________________________________________________________________________________________

 Ponedeljek, 13. Junij: Pevski krožek ob 10.00, Zgodovinski krožek – Slovenski muzeji ob 14.00

Torek, 14. Junij: Terapija in aktivnosti s pomočjo psa (Ambasadorji nasmeha) za G1 ob 10.00, Balinanje ob 10.15, Srečanje s člani Lions Kluba Kranj ob 15.30

Sreda, 15. Junij: Obisk grofa in grofice iz gradu Dvor Preddvor in otvoritev razstave fotografij »Dvorni dan« ob 10.30, Družabne igre – domino ob 14.00

Četrtek, 16. Junij: Terapija in aktivnosti s pomočjo psa (Ambasadorji nasmeha) za G1 ob 10.00, Ustvarjalna delavnica ob 10.15, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Petek, 17. Junij: Literarni utrinki z Nežo Maurer ob 10.00, Molitvena ura ob 11.00

 _________________________________________________________________________________________________________

Ponedeljek, 20. Junij: Obisk Rdečih noskov od 10.00 - 11.30 na G2 in G3, Pevski krožek ob 10.00, Potopisni krožek – Španija ob 14.00

Torek, 21. Junij: Ustvarjalna delavnica ob 10.15, Knjižnica ob 13.00, Družabne igre na terasi – Bowling ob 14.15

Sreda, 22. Junij: Balinanje ob 10.15, Družabne igre – domino ob 14.00

Četrtek, 23. Junij: Križanka ob 10.15, Ustvarjanje mandal ob 14.00, Družabni večer – Tombola ob 17.00 v Društvu upokojencev Preddvor

Petek, 24. Junij: sv. Maša na praznik Srca Jezusovega ob 10.00

_________________________________________________________________________________________________________

 Ponedeljek, 27. Junij: Pevski krožek ob 10.00, Zgodovinski krožek – ob 14.00

Torek, 28. Junij: Žoga Bend ob 10.15, Knjižnica ob 11.30, Praznovanje rojstni dni in 100-letnice gospe Oblak z glasbeniku FS DU Naklo ob 14.00, 

Sreda, 29. Junij: Sprehod do jezera Črnava, Družabne igre – domino ob 14.00

Četrtek, 30. Junij: Terapija in aktivnosti s pomočjo psa (Ambasadorji nasmeha) za G1 ob 10.00, Ustvarjalna delavnica ob 10.15, Ustvarjanje mandal ob 14.00

_________________________________________________________________________________________________________

Zaradi nepredvidenih dogodkov se načrtovani program lahko spremeni.                                                                      Delovni terapevtki: Irma Čebašek, Lidija Grašič

(Petek)

V maju 2022 napovedujemo

 _________________________________________________________________________________________________________

 

Telovadba/ telovadba za možgane - od ponedeljka do petka po nadstropjih

BioSinhron, masaža stopal - po nadstropjih

_________________________________________________________________________________________________________

]Nedelja, 1. maj: Tradicionalni prvomajski koncert Pihalnega orkestra MO Kranj ob 12.00

_________________________________________________________________________________________________________

Četrtek, 5. maj: Balinanje ob 10.30, Družabne igre ob 14.00

Petek, 6. maj: Literarni utrinki z Nežo Maurer ob 10.30

_________________________________________________________________________________________________________

Ponedeljek, 9. maj: Pomladna ustvarjalna delavnica ob 10.00, Obisk Rdečih noskov ob 10.00, Potopisni krožek - Portugalska ob 14.00

Torek, 10. maj: Ustvarjanje mandal ob 14.00

Sreda, 11. maj: Pomladna ustvarjalna delavnica ob 10.00, Pevski krožek ob 11.00, Balinanje ob 13.00

Četrtek, 12. maj: Koncert Tria Frenky ob 10.15, Družabne igre ob 14.00

Petek, 13. maj: sv. Maša ob 10.00, Pogovorni večer o obnovi gradu Dvor v Preddvoru ob 19.00

_________________________________________________________________________________________________________

]Ponedeljek, 16. maj: Gremo v Garkl'c – zasaditev visokih gred in kviz ob 10.15, Zgodovinski krožek - ob Svetovnem dnevu muzejev ob 14.00

Torek, 17. maj: Žoga Bend se predstavi ob 10.30, Knjižnica ob 13.00, Družabne igre ob 14.00

Sreda, 18. maj: Tombola ob 10.15, Balinanje ob 13.00

Četrtek, 19. maj: Pomladna ustvarjalna delavnica ob 10.00, Terapija in aktivnosti s pomočjo psa (Ambasadorji nasmeha) za G1 ob 10.00, Pevski krožek ob 11.00, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Petek, 20. maj: Kviz – ob Svetovnem dnevu čebel ob 10.00, Molitvena ura ob 11.00

_________________________________________________________________________________________________________

 

Ponedeljek, 23. maj: Obisk Rdečih noskov ob 10.00, Potopisni krožek – Velika Britanija ob 14.00

Torek, 24. maj: Žoga Bend ob 10.15, Knjižnica ob 11.30, Družabne igre ob 14.00, Praznovanje rojstni dni ob 14.00

Sreda, 25. maj: Nastop Žoga Benda na Paradi učenja v okviru Tedna vseživljenjskega učenja v Kranju

Četrtek, 26. maj: Kulturni program Društva upokojencev za Poljansko dolino ob 10.15, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Petek, 27. maj: Križanka ob 10.00, Molitvena ura ob 11.00

_________________________________________________________________________________________________________

Ponedeljek, 30. maj: Izlet na Brezje z obiskom sv. Maše

Torek, 31. maj: Nastop Folklorne skupine DU Naklo ob 10.15, Knjižnica ob 13.00, Družabne igre ob 14.00

_________________________________________________________________________________________________________Zaradi nepredvidenih dogodkov se načrtovani program lahko

spremeni.]

]Delovni terapevtki: Irma Čebašek, Lidija Grašič

[

(Petek)

V mesecu aprilu napovedujemo

Telovadba/ telovadba za možgane - od ponedeljka do petka po nadstropjih

BioSinhron, masaža stopal – po nadstropjih

________________________________________________________________________________________________________

 Petek, 1. april: Praznovanje 104. rojstnega dne ga. Eme Šilar z glasbeniki Folklorne skupine Sava Kranj ob 10.00

________________________________________________________________________________________________________

 Ponedeljek, 4. april: Pomladna ustvarjalna delavnica ob 10.00, Turnir v biljardu ob 13.15

Torek, 5. april: Žoga Bend ob 10.15, Knjižnica ob 13.00, Mandale ob 14.00

Sreda, 6. april: Senior trgovina od 10.00 – 11.30, Balinanje s ploščki / biljard ob 13.30

Četrtek, 7. april:  Pomladna ustvarjalna delavnica ob 10.00, Terapija in aktivnosti s pomočjo psa (Ambasadorji nasmeha) za G1 ob 10.00, Pevski krožek ob 11.00, Družabne igre ob 14.00

Petek, 8. april: Prikaz izdelovanja velikonočnih butaric (Jože Štefe) ob 9.30, Molitvena ura ob 11.00, Pogovorni večer: Lidija Kos, direktorica Doma starejših

občanov Preddvor ob 19.00 v gradu Dvor v Preddvoru

________________________________________________________________________________________________________

 Ponedeljek, 11. april: Obisk Rdečih noskov ob 10.00

Torek, 12. april: Žoga Bend ob 10.15, Knjižnica ob 13.00, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Sreda, 13. april: Modro brati in kramljati (Mestna knjižnica Kranj) ob 10.30, Balinanje s ploščki / biljard ob 13.30

Četrtek, 14. april: Zemljepisni krožek – Norveška ob 10.00, Pevski krožek ob 11.00, Družabne igre ob 14.00

Petek, 15. april: Ustvarjalna delavnica – barvanje pirhov ob 10.00, Molitvena ura ob 11.00

_________________________________________________________________________________________________________

Ponedeljek, 18. april: Velikonočna maša ob 10.00

Torek, 19. april: Koncert Tria Frenky ob 10.00, Zemljepisni krožek – Portugalska ob 14.00, Praznovanje rojstni dni ob 14.00

Sreda, 20. april: Tombola ob 10.15, Balinanje s ploščki / biljard ob 13.30

Četrtek, 21. april: Pomladna ustvarjalna delavnica ob 10.00, Pevski krožek ob 11.00, Terapija in aktivnosti s pomočjo psa (Ambasadorji nasmeha) za G1 ob 10.00, Družabne igre ob 14.00,

Petek, 22. april: Literarni utrinki z Nežo Maurer ob Svetovnem dnevu knjige ob 10.00, Molitvena ura ob 11.00

_________________________________________________________________________________________________________

 

Ponedeljek, 25. april: Obisk Rdečih noskov ob 10.00, Socialni praktikum dijakov Škofijske klasične gimnazije, Zgodovinski krožek – Srednjeveške slovanske državice ob 14.00

Torek, 26. april: Žoga Bend ob 10.15 ali sprehod do jezera Črnava, Knjižnica ob 13.15, Ustvarjanje mandal ob 14.00

Četrtek, 28. april: Pomladna ustvarjalna delavnica ob 10.00, Pevski krožek ob 11.00, Družabne igre ob 14.00

Petek, 29. april: Križanka ob 10.00, Molitvena ura ob 11.00

________________________________________________________________________________________________________

 

Načrtovani program se lahko spremeni.

Delovni terapevtki: Irma Čebašek, Lidija Grašič

Dom starejših občanov Preddvor